Telefon

+48 607580458

 

Email

bgdesign.biuro@gmail.com

 

Adres

03-287 Warszawa

Skarbka z Gór 128b/5

obróbka sesji fotograficznych, retusz starych zdjęć z opcją skanowania materiałów refleksyjnych i negatywowych.

 bg design,

Grafik kreatywny

Barbara Gniazdowska

 

Jestem przede wszystkim grafikiem kreatywnym z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, rysowniczką, ilustratorką, retuszerem zdjęć i plastyczką. Ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie i Studio Sztuki w Warszawie na wydziale Grafiki Komputerowej.

 

Pracuję z zawodowymi fotografami przy obróbce zdjęć do wystaw fotograficznych, gdzie ważny jest każdy detal – od opracowania pod względem kolorystycznym, spójności kompozycji, po wybór podłoża i oprawy w oparciu o warunki oświetleniowe i systemy wieszania.

 

Zajmuję się obróbką graficzną zdjęć, która jest sztuką tworzenia elementów magicznych w fotografii, efektów świetlnych lub specjalnych, jakich fotograf nie może uzyskać w naturalnych warunkach. Często konieczny jest zabieg fotomontażu, usunięcia niedoskonałości cery, poprawienia kolorystyki skóry w postaciach, dorobienie lub przerobienie tła, zastosowanie odpowiednich „trików” pozwala nadać zdjęciom specyficzny klimat.

 

Oferuję renowację cyfrową starych fotografii, która nada im nowe życie. Retusz takich zdjęć jest u mnie nie tylko umiejętnością posługiwania się odpowiednimi narzędziami, ale także polem do uruchomienia wyobraźni i kreatywności w odzyskiwaniu zniszczonych elementów, które trzeba domalować i odrestaurować niemal w całości.

 

Realizuję projekty w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnych (branding), przez ulotki, broszury, plakaty, zaproszenia, grafiki do social mediów, google Ads, po bardziej skomplikowane i nietypowe projekty jak kolaże i fotomontaże.

 bg design,
BG Design, identyfikacja wizualna, projekt logo

Moje projekty

PASJA I DOŚWIADCZENIE

każdy projekt to pestka

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy i nawiązania współpracy.

BG Design logo

BG DESIGN - Studio graficzne

 DESIGN

projekty graficzne, identyfikacja wizualna

projekt logo, wizytówki, ulotki, folderu, plakatu, zaproszenia, materiały reklamowe, itp.

obróbka zdjęć, retusz

identyfikacja wizualna

BG Design Barbara Gniazdowska / wszelkie prawa zastrzeżone

 bg design,