PASJA

DOŚWIADCZENIE

BG Design Barbara Gniazdowska / Wszelkie powstałe utwory stanowią przedmiot prawa autorskiego i podlegają szczególnej ochronie prawnej.

Osobiste prawa autorskie do powstałych utworów przysługują twórcy.

 

Polityka Prywatności

studio graficzne Warszawa, projektowanie graficzne, grafik komputerowy, logo, ulotki, retusz zdjęć, obróbka zdjęć, identyfikacja wizualna.

BG DESIGN - Studio graficzne
by Barbara Gniazdowska

BG Design logo

identyfikacja wizualna

(projekt logo, wizytówki, ulotki, folderu, plakatu, zaproszenia, materiały reklamowe), itp.

identyfikacja wizualna

(projekt logo, wizytówki, ulotki, folderu, plakatu, zaproszenia, materiały reklamowe), itp.

Zapraszam do zapoznania się

z ofertą firmy i nawiązania współpracy.

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na pytanie lub realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Administratora: bgdesign.biuro@gmail.com spod adresu, którego zgoda dotyczy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym informacje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą i podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, mogą Państwo znaleźć w Polityce Prywatności

tak
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Moje projekty

BG Design, identyfikacja wizualna, projekt logo
 bg design,

Grafik kreatywny

Barbara Gniazdowska

 

Jestem przede wszystkim grafikiem kreatywnym z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym, rysowniczką, ilustratorką, retuszerem zdjęć i plastyczką. Ukończyłam Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie i Studio Sztuki w Warszawie na kierunku Grafiki Komputerowej.

 

Pracuję z zawodowymi fotografami min. przy obróbce zdjęć do wystaw fotograficznych, gdzie ważny jest każdy detal – od opracowania pod względem kolorystycznym, spójności kompozycji, po wybór podłoża i oprawy w oparciu o warunki oświetleniowe i systemy wieszania.

 

Zajmuję się obróbką graficzną zdjęć sesyjnych, która jest sztuką tworzenia elementów magicznych w fotografii, efektów świetlnych lub specjalnych, jakich fotograf nie może uzyskać w naturalnych warunkach. Często konieczny jest zabieg fotomontażu, usunięcia niedoskonałości cery, poprawienia kolorystyki skóry w postaciach, dorobienie lub przerobienie tła, zastosowane techniki pozwalają nadać zdjęciom specyficzny klimat.

 

Oferuję renowację cyfrową starych fotografii, która nada im nowe życie. Retusz takich zdjęć jest u mnie nie tylko umiejętnością posługiwania się odpowiednimi narzędziami, ale także polem do uruchomienia wyobraźni i kreatywności w odzyskiwaniu zniszczonych elementów, które trzeba domalować i odrestaurować niemal w całości.

 

Realizuję projekty w zakresie tworzenia identyfikacji wizualnej i brandingu, przez ulotki, broszury, plakaty, zaproszenia, grafiki do social mediów, google Ads, po bardziej skomplikowane i nietypowe projekty jak kolaże i fotomontaże.

 bg design,
 bg design,

obróbka sesji fotograficznych, retusz starych zdjęć z opcją skanowania materiałów refleksyjnych i negatywowych.

Telefon

+48 607580458

 

Email

bgdesign.biuro@gmail.com

 

Adres

03-287 Warszawa

Skarbka z Gór 128b/5